Ben Alma

Ben Tedavisi Yapan Hastaneler

Yazar 14 Şubat 2017 Henüz yorum yok

Türkiye genelinde çok sayıda bulunmaktadır. Bu konuda öncelikle okuyucularımıza şu bilgiyi vermek daha doğru olur. Ben tedavisi ya da halk deyimiyle ben aldırma bir estetik uygulama olarak geçmektedir. Ve hastalık şeklinde seyretmiyor ise devlet hastanalerinde herhangi bir tedavi uygulaması yoktur. Ben tedavisi yapan hastaneler genellikle özel hastane ve özel kliniklerdir. Seyrek de olsa belediyelere bağlı hizmet veren tıp merkezleri de ben tedavisi yapan hastaneler arasında gösterilebilinir.

Cildinizdeki ben oluşumu zaman içinde ilerlemiş ve özellikle insan sağlığını riske eden bir hal almışsa (kanserleşme) devlet hastanelerindeki genel cerrahi poliklinikleri bu konuda tedavi hizmeti vermektedir. Ancak çeşitli estetik kaygılarınızdan dolayı benlerinizden rahatsız oluyor ve onları aldırmak istiyorsanız bunun için özel kurumlardan destek almanız gerekmektedir.  Türkiye genelinde İstanbul’da 3 şubeyle Ankara, İzmir ve Bursa’da 1 olmak üzere toplamda 6 şubeyle ben tedavisi hizmeti vermekte olan Tedavi Merkezi bu alanda her türlü hizmeti vermeye hazırdır.

İstanbul’da Ben Tedavisi

İstanbul’da ben tedavisi yapmakta olan çok sayıda kurum bulunmaktadır. Ben tedavisi açısından bakıldığında Türkiye’nin en büyük şehri olan İstanbul sadece Türkler açısından değil komşu ülkeler, Ortadoğu, Orta Asya vb. oldukça geniş bir coğrafyadan insanın benlerini aldırmak için geldiği büyük bir sağlık kentidir. İstanbul’da ben tedavisi olmayı düşünen çok sayıda kişi gerek fiyat uygunluğu gerekse ulaşım kolaylığı açısından İstanbul’u tercih etmektedir.

Türkiye’nin 81 ilinden çok sayıda kişi ve yukarıda bahsi geçen çok sayıda ülkeden insan ben tedavisi hizmeti alabilmek için İstanbul’u tercih etmektedir. İzmir ben tedavi merkezi FastMed ile kolayca benlerinizden kurtulabilirsiniz. Çok sayıda özel sağlık kuruluşunun burada olması hem rekabet hem de seçenek açısından tercihleri etkilemektedir.

İstanbul’da ben tedavisi hizmeti vermekte olan Nişantaşı, Bakırköy ve Kadıköy Ben tedavi merkezlerimizle ben aldırma, sivilce tedavisi, siyah nokta tedavisi, cilt lekesi vb. pek çok cilt sorunu için hizmet vermekteyiz. Uzman doktor kadrosu ve ben tedavisi için kullanılmakta olan Lazer, radyo frekans, elektrokoter, teknikleriyle benlerinizi sadece birkaç dakika içinde yok ediyor ve iz kalmadan sizi yepyeni bir görüntüye kavuşturuyoruz.

Randevu & İletişim
İstanbul Bakırköy
Op.Dr. Mustafa Bolat
Op.Dr. Serap Akat
Adres: Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. No: 25/1 Bakırköy / İstanbul
Tel: 0212 574 25 25
GSM & WhatsApp: 0533 168 49 50

Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar
Nişantaşı (Şişli)
Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mah. Rumeli Cad. No: 71/7 Şişli / İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
GSM & WhatsApp: 0553 665 64 02


whatsapp

Hemen formu doldurun, sizi arayalım!

RandevuFormu

  • SGK veya Özel Sigorta Gözetmeden
  • Tüm Başvurulara Ücretsiz Muayene 
  • Ameliyatsız Modern Tedaviler

close-link