Ben Alma

Buharlaştırma Yöntemi İle Ben Alma

Buharlaştırma Yöntemi İle Ben Alma günümüzde ben başta olmak üzer bu tür rahatsızlıkların tedavisinde sıkça kullanılan bir yöntemdir. Buharlaştırma yöntemi ile ben alma diğer tüm uygulamalara göre daha yalın bir kullanıma sahip olup doktorlar açısından oldukça fazla tercih edilmektedir. Elektrokoter ismi verilen bir cihaz yardımıyla gerçekleştirilen bu yöntem lazere birebir olarak benzemekle beraber ona oranla hem daha kolay yapılmaktadır. Hem de fiyat açısından uygun olup tercih edilebilirliği insanlar açısından daha fazladır. Peki, buharlaştırma yöntemi ile ben alma nasıl yapılır? Cevabı yazımızın devamında…

Buharlaştırma İle Ben Nasıl Alınır?

Buharlaştırma İle Ben Nasıl Alınır? Uzmanlarımızdan edindiğimiz bilgiye göre bu soruyu şu şekilde cevaplamak daha doğru olacaktır. Öncelikle günümüz teknolojisi insanlara özellikle ben vb. sorunların tedavisinde çok fazla seçenek ve imkân sunmaktadır. Buharlaştırma ile ben aldırma onlardan bir tanesidir. Lazer, radyo frekans vb. Uygulamalar da ben aldırmak için kullanılan modern tedavi yöntemleridir. Ancak çoğu zaman benlerinizin cinsi, vücudunuzdaki konumları ve büyüklükleri ve de en önemlisi benlerin sahip olduğu yapısal özellikleri her uygulamayı rahatlıkla kullanmanıza imkân tanımamaktadır. Buharlaştırma yöntemi ile ben alma işlemi özellikle cildinizin üzerinde kabarık vaziyette olan benler için en ideal tedavi yöntemidir. Ben buharlaştırma nasıl yapılır? İşte cevabı:

  • Elektrokoter cihazı elektrik enerjisini ısı enerjisine dönüştürür. (Lazer ve radyo frekans yöntemleri de ısıya dönüştürme işlevine sahiptir. Tüm uygulamalar benzer şekilde tedavi etmektedir.)
  • Elektrokoterin ısıyı bene dokundurmasından itibaren buharlaştırma başlamaktadır.
  • Buharlaştırma tabakalar halinde devam etmektedir. Benlerin bulunduğu kabarık alanlar cilt seviyesine gelene dek buharlaştırma işlemi uygulanır.

Kısacası bu yöntem hemanjiom ismini verdiğimiz damar benlerinin tedavisi hariç kabarık konumda olan bütün benlerin tedavisinde rahatlıkla kullanılabilir. Ve kesin sonuç elde edilir.

Buharlaştırma Yöntemiyle Ben Alma Fiyatları

Buharlaştırma Yöntemiyle Ben Alma Fiyatları tüm tedavi yöntemlerinde olduğu gibi ancak doktro kontrolü sonrasında tespit edilebilmektedir. Çünkü her insanın farklı bir bünyesi vardır. Ve bu farklı bünyeler farklı özelliklere sahip benleri üretirler. Benin büyüklüğü, kapladığı alan, cinsi, vücudunuzdaki yeri tüm bu detaylar buharlaştırma yöntemiyle ben alma fiyatlarını doğrudan etkilemektedir.

Randevu ve İletişim

İstanbul Bakırköy Medicine Art

Tel: 0212 573 50 75
Tel2: 0212 573 45 44
GSM & WhatsApp:0533 031 22 99

Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar

Nişantaşı (Şişli)

Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mahallesi, Rumeli Caddesi No:71/7 Şişli/İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
Tel2: 0212 232 99 24
GSM & WhatsApp: 0530 478 91 52