Ben Alma

Buharlaştırma Yöntemi İle Ben Alma

Yazar 27 Ocak 2017 Henüz yorum yok

Buharlaştırma Yöntemi İle Ben Alma günümüzde ben başta olmak üzer bu tür rahatsızlıkların tedavisinde sıkça kullanılan bir yöntemdir. Buharlaştırma yöntemi ile ben alma diğer tüm uygulamalara göre daha yalın bir kullanıma sahip olup doktorlar açısından oldukça fazla tercih edilmektedir. Elektrokoter ismi verilen bir cihaz yardımıyla gerçekleştirilen bu yöntem lazere birebir olarak benzemekle beraber ona oranla hem daha kolay yapılmaktadır. Hem de fiyat açısından uygun olup tercih edilebilirliği insanlar açısından daha fazladır.

Buharlaştırma İle Ben Nasıl Alınır?

Buharlaştırma İle Ben Nasıl Alınır? Uzmanlarımızdan edindiğimiz bilgiye göre bu soruyu şu şekilde cevaplamak daha doğru olacaktır. Öncelikle günümüz teknolojisi insanlara özellikle ben vb. sorunların tedavisinde çok fazla seçenek ve imkân sunmaktadır. Buharlaştırma ile ben aldırma onlardan bir tanesidir.

Lazer, radyo frekans vb. Uygulamalar da ben aldırmak için kullanılan modern tedavi yöntemleridir. Ancak çoğu zaman benlerinizin cinsi, vücudunuzdaki konumları ve büyüklükleri ve de en önemlisi benlerin sahip olduğu yapısal özellikleri her uygulamayı rahatlıkla kullanmanıza imkân tanımamaktadır. Buharlaştırma yöntemi ile ben alma işlemi özellikle cildinizin üzerinde kabarık vaziyette olan benler için en ideal tedavi yöntemidir. Ben buharlaştırma nasıl yapılır? İşte cevabı:

  • Elektrokoter cihazı elektrik enerjisini ısı enerjisine dönüştürür. (Lazer ve radyo frekans yöntemleri de ısıya dönüştürme işlevine sahiptir. Tüm uygulamalar benzer şekilde tedavi etmektedir.)
  • Elektrokoterin ısıyı bene dokundurmasından itibaren buharlaştırma başlamaktadır.
  • Buharlaştırma tabakalar halinde devam etmektedir. Benlerin bulunduğu kabarık alanlar cilt seviyesine gelene dek buharlaştırma işlemi uygulanır.

Kısacası bu yöntem hemanjiom ismini verdiğimiz damar benlerinin tedavisi hariç kabarık konumda olan bütün benlerin tedavisinde rahatlıkla kullanılabilir. Ve kesin sonuç elde edilir.

Buharlaştırma Yöntemiyle Ben Alma Fiyatları

Buharlaştırma Yöntemiyle Ben Alma Fiyatları tüm tedavi yöntemlerinde olduğu gibi ancak doktro kontrolü sonrasında tespit edilebilmektedir. Çünkü her insanın farklı bir bünyesi vardır. Ve bu farklı bünyeler farklı özelliklere sahip benleri üretirler. Benin büyüklüğü, kapladığı alan, cinsi, vücudunuzdaki yeri tüm bu detaylar buharlaştırma yöntemiyle ben alma fiyatlarını doğrudan etkilemektedir.

Randevu & İletişim
İstanbul Bakırköy
Op.Dr. Mustafa Bolat
Op.Dr. Serap Akat
Adres: Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. No: 25/1 Bakırköy / İstanbul
Tel: 0212 574 25 25
GSM & WhatsApp: 0533 168 49 50

Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar
Nişantaşı (Şişli)
Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mah. Rumeli Cad. No: 71/7 Şişli / İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
GSM & WhatsApp: 0553 665 64 02


whatsapp

Hemen formu doldurun, sizi arayalım!

RandevuFormu

  • SGK veya Özel Sigorta Gözetmeden
  • Tüm Başvurulara Ücretsiz Muayene 
  • Ameliyatsız Modern Tedaviler

close-link