Ben Alma

Lazer Yöntemi İle Ben Alma

Yazar 27 Ocak 2017 Henüz yorum yok

Lazer Yöntemi İle Ben Alma oldukça basit ve çok kısa süren bir operasyondur. Günümüzde hem Türkiye’de hem de Dünya’da oldukça yaygın bir kullanım olan lazer yöntemi ile ben alma işlemi ortalama olarak 2 ile 5 arasında değişen seanslarla başarı sağlamaktadır. Ancak lazer yöntemi ile ben alma Türkiye’de yalnızca özel hastane ve özel kliniklerde yapılmaktadır.

Devlet hastanelerinde ne yazık ki klasik anlamda varis ameliyatları yapılmakta olup bunlarda bir hayli risklidir. Lazer yöntemi ile ben alma gayet rahat bir klinik ortamında doktor kontrolünde kolaylıkla yapılabilmektedir.

Lazerle Ben Nasıl Alınır?

Lazerle Ben Nasıl Alınır? Şüphesiz benleriyle ilgili sorunları olan kişilerin en çok merak ettikleri soruların başında gelmektedir. İnsanlardaki genel algı: “benler alındığında kanser olma riski vardır.” şeklinde oluştuğu için ben aldırmak her zaman tereddüt edilen bir durumdur. Peki, lazerle ben nasıl alınır? İşte cevabı:

Lazer dediğimiz şey yüksek ısı enerjisine dönüşen bir ışık türü olarak kabul edilir. Direk olarak benin olduğu bölgeye uygulanan lazer burada ısısını giderek yükseltir. Ve beni yakarak pişirmek suretiyle alt dokudan ayrılmasını sağlar. Lazer yöntemi ile ben almanın diğer birçok ben aldırma işleminden avantajlarını sayalım şimdide:

  • Lazerle ben alma ortalama 20–30 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleşir.
  • Lazer uygulanan benlerin tamamı ya rengi açılarak ya da buharlaştırılarak yok edilir.
  • Lazerle ben alma işleminde hastalar minimum acı duyacak şekilde tedavi edilir.
  • Benin büyüklüğüne göre 2-5 seansta tedavi sağlanabilmektedir.
  • Lazerle ben aldırmanın sonuçlarını 1 hafta içinde almanız mümkün olacaktır.

Lazerle Ben Aldırma Fiyatları

Lazerle Ben Aldırma Fiyatları için net rakam verebilmek çok mümkün değildir. Çünkü benler her insanın vücudunda farklı noktalarda yer almaktadır. Oluşum şekilleri ve özellikle büyüklükleri farklı olabilmektedir. Ayrıca vücut üzerinden aldırmak istediğiniz ben sayısı da lazer fiyatlarını etkileyen bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Tüm bu değişkenler ise lazerle ben aldırma fiyatlarında oldukça büyük önem arz etmektedir.  Bu yüzden öncelikle bir doktor kontrolü gerekmektedir. Doktor benlerinizle ilgili nihai kararı verdikten sonra bir fiyat çıkarılabilmektedir.

Randevu & İletişim
İstanbul Bakırköy
Op.Dr. Mustafa Bolat
Op.Dr. Serap Akat
Adres: Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. No: 25/1 Bakırköy / İstanbul
Tel: 0212 574 25 25
GSM & WhatsApp: 0533 168 49 50

Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar
Nişantaşı (Şişli)
Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mah. Rumeli Cad. No: 71/7 Şişli / İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
GSM & WhatsApp: 0553 665 64 02


whatsapp

Hemen formu doldurun, sizi arayalım!

RandevuFormu

  • SGK veya Özel Sigorta Gözetmeden
  • Tüm Başvurulara Ücretsiz Muayene 
  • Ameliyatsız Modern Tedaviler

close-link