Ben Alma

Radyo Frekans Yöntemi İle Ben Alma

Radyo Frekans Yöntemi İle Ben Alma oldukça eski bir yöntemdir. Lazerin günümüzde ortalama olarak en fazla 10 yıllık bir geçmişi vardır. Ancak radyo frekans yöntemi ile ben alma operasyonları Türkiye’de çok uzun yıllardır yapılmaktadır. Üstelik çok iyi başarılar elde edilmiştir. Radyo frekans yöntemi ile ben alma işlemi radyo dalgalarından faydalanılarak yapılır. Kısaca özetlemek gerekirse elektrik enerjisiyle oluşturulan radyo dalgaları ben rahatsızlıkları başta olmak üzere varis, hemanjiom gibi kalp damar hastalıklarının da tedavisinde kullanılmaktadır. Peki, Radyo frekans yöntemi ile ben alma nasıl yapılmaktadır? İşte cevabı:

Radyo Frekansla Ben Nasıl Alınır?

Radyo Frekansla Ben Nasıl Alınır? Konusunda bilgi almak isteyenler bu soruyu sıkça internete yazarak cevap bulmaya çalışmaktadırlar. Çünkü benlerini aldırmak isteyenler düştüğü en büyük yanlış oradan buradan duydukları ben aldırmanın sakıncalarına yönelik düşüncelerdir. Bu düşüncelerden etkilenen kişiler ben aldırmanın bir risk olduğunu düşünmektedirler. Ancak ben aldırmak sanıldığı gibi kötü sonuçları olan bir şey değildir. Özellikle günümüz teknolojisi için konuşmak gerekirse ben aldırmanın birçok yolu bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de radyo frekansla ben aldırma yöntemidir. Uzun bir geçmişi olan bu yöntem sayesinde benlerinizden sadece birkaç dakika gibi kısa zamanda tamamen kurtulabilirsiniz. Elektrik enerjisini bir çubuk yardımıyla ben üzerine ileten radyo frekans cihazı radyo dalgalarını ısı enerjisine dönüşür. Ben üzerinde giderek ısınan radyo dalgaları benleri buharlaştırmak suretiyle yok eder. Radyo frekansla ben alma yöntemi yalnızca vücut üzerinde bulunan ancak kabarık olmayan benlerin alınmasında avantaj sağlayan bir yöntemdir. Diğer benlerin tedavisi için lazer, buharlaştırma vb. geliştirilen farklı tedavi yöntemleri bulunmaktadır.

Radyo Frekansla Ben Alma Fiyatları

Radyo Frekansla Ben Alma Fiyatları özellikle benlerinizin büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Yani radyo frekansla ben alma fiyatları için kimseye sabit belirlenmiş bir fiyat sunabilmek mümkün değildir. Her insanın vücut ve cilt özellikleri birbirinden farklıdır. Dolayısıyla cildinde oluşan benlerin aldırılması için fiyatlar ancak doktor muayenesi sonrasında ortaya çıkacaktır. Ayrıca radyo frekans yöntemi yalnızca ten üzerinde tümsek oluşturmayan, kabarık konumda olmayan benlerin tedavisinde kullanılan bir yöntem olduğu için herkesi faydalanamaz.

Randevu ve İletişim

İstanbul Bakırköy Medicine Art

Tel: 0212 573 50 75
Tel2: 0212 573 45 44
GSM & WhatsApp:0533 031 22 99

Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar

Nişantaşı (Şişli)

Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mahallesi, Rumeli Caddesi No:71/7 Şişli/İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
Tel2: 0212 232 99 24
GSM & WhatsApp: 0530 478 91 52