Yağ Bezesi (Lipom) Tedavisi

Yüzdeki Yağ Bezeleri Nasıl Yok Edilir?

Yazar 11 Mayıs 2017 Henüz yorum yok

Yüzdeki yağ bezeleri nasıl yok edilir? Sorusuna yanıt bulacağınız en doğru adreste olduğunuzu belirterek yazımıza başlamak istiyoruz. 23 yıllık bir birikim ve işini büyük bir tutku ile yapan doktor kadromuz ile yağ bezesi tedavisi başta olmak üzere birçok hastalığın tedavisinde ameliyatsız metotlar ile büyük bir başarı sağladık. İnsanların üzerinde fiziksel ve psikolojik olarak olumsuz etkilere neden olan yağ bezeleri estetik açıdan hiç hoş olmayan bir görüntüye neden olur. Hele ki bulunduğu yeryüzümüz ise durum çok daha can sıkıcıdır. Bir mercimek büyüklüğüne sahip olan yağ bezelerinin yanında ağırlığı 1 kiloya varan türler ile de karşılaşmaktayız. Fakat çağdaş tıbba uygun tedavi yöntemlerini kullanan kliniğimiz yüzdeki yağ bezeleri nasıl yok edilir? sorunuza içinizi rahatlatacak tedavi yöntemi ile yanıt vermektedir. Yüzünüzde hiçbir iz bırakmayan operasyonumuz steril bir klinik ortamında ve alanında 30 yıllık deneyime sahip olan doktorlarımız tarafından yapılmaktadır.

Ameliyatsız Yağ Bezesi Tedavisi

Yüzünde oluşan küçük lipomları sivilce zannederek patlatmaya çalışan hastalarımız yağ bezesi sıkmak gibi büyük bir hatanın içine düşmektedir. Yağ bezeleri aslında iyi huylu tümörlerdir. Fakat neredeyse tamamı zararsız olan lipomların büyüme ihtimaline karşılık alınmaları şarttır. Sağa ve sola doğru hareket ettirilebilen yağ bezelerinin üzerine bastırdığınızda çökmediklerini ve hacimlerinde bir azalma olmadığını görürsünüz. Bu nedenle yağ bezesi patlatma gibi bir girişime girmek sakıncalı olduğu gibi gereksizdir.  Kliniğimizde ameliyatsız ve anestezi gerektirmeyen operasyonlar için çok kısa bir sürede lipomlarınızdan kurtulabilirsiniz. Eski usul yağ bezesi ameliyatı sonrası yaşanılacak sancılı süreçleri geride bırakan yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizleri günün 24 saati arayabilirsiniz.

Siz Sorun Doktorumuz Yanıtlasın

Lipom sorunu ile karşı karşıya olan hastalarımızın akıllarında yanıt bulmayı bekleyen sorular olabilir. İşte tam da bu noktada hastaları ile sürekli iletişim halinde olan klinikler bir telefon kadar yakınlarında yer alır. Tedavi öncesi aklına takılan sorulara yanıt bulmak ve operasyon sonrasında hekimi ile irtibat halinde kalma fırsatı bulan hastalarımızın yapacakları tek şey sitemizde yer alan iletişim kanallarından bizlere ulaşmaktır.

Randevu ve İletişim

İstanbul Bakırköy Medicine Art

Tel: 0212 573 50 75
Tel2: 0212 573 45 44
GSM & WhatsApp:0533 031 22 99

Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar

Nişantaşı (Şişli)

Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mahallesi, Rumeli Caddesi No:71/7 Şişli/İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
Tel2: 0212 232 99 24
GSM & WhatsApp: 0530 478 91 52