Ben Alma

Ben Aldırma Fiyatları Ne Kadar?

Yazar 25 Mayıs 2017 Henüz yorum yok

Alınan benlerin yerinde iz kalır mı gibi sorular kliniğimize iletişim kanalları ile devamlı geliyor. 23 yıldır sağlık sektöründe faaliyetlerini sürdüren kliniğimizin önceliği hasta ve hasta yakını memnuniyeti olduğu için ücretlendirmelerde adil bir politikaya h2. 2007 yılı itibari ile ben aldırma fiyatları SGK hastalarına %50’lik bir indirim ile uygulanmaktadır.

Ben Aldırma Fiyatları Ne Kadardır?

Bunu  yanı sıra vakayı inceleme ve başvurulacak yönteme karar vermek üzere gerçekleştirdiğimiz muayene de tamamen ücretsizdir. Ben aldırma operasyonu için bizlere yurtdışından da ulaşan hastalarımıza kaliteli bir hizmet sunmak için ekip olarak özverili bir çalışma sürdürmekteyiz. Küçük ben aldırma yanı sıra vücudun belirli bölgelerine büyük kitleler halinde yayılmış benlerinizden de radyo frekans tekniğimiz ile kurtulabilirsiniz. Kliniğimizde ben aldıranlar en büyük referansımızdır.

Radyo Frekans İle Ben Aldırma

Radyo frekans tekniği lazer ile karıştırılsa da uzun bir geçmişe sahip olan farklı bir metottur. Radyo dalgalarının aktif olduğu bu yöntem şuan için en iz bırakmayan teknik olarak gösterilmektedir. Ben aldırma lazer ya da ameliyat tekniği ile olduğunda operasyon yapılan alanda iz kalma riski yüksek olur. Bu nedenle bizler radyo frekans tekniği ile benlerinizi buharlaştırarak yok ediyoruz. Radyo frekans tekniği;

  • Narkoz
  • Hastanede yatış
  • Ameliyat izi

Gibi kavramları yaşamınızdan çıkaran modern tıbbın birçok vakada başvurduğu en güvenilir tekniklerden biridir. Radyo frekans ile ben aldırma için iletişim numaralarımızdan bizleri her daim arayabilir, ekibimizden destek talep edebilirsiniz.

Ben Aldırmak İçin Hangi Bölüme Gidilir?

Benler cilt yüzeyinde meydana gelen vakalar olduğu için hastalar tedavi için Cildiye bölümünü tercih etmektedir. Elbette cildiye bölümünde yer alan doktorlarımız ben tedavisi ile ilgili teşhis koyabilir. Fakat operasyonu gerçekleştirecek olan bölüm Genel Cerrahi’dir. Bu bağlamda alanında 30 yıllık bir deneyime sahip olan Genel Cerrahlarımız bir telefon kadar yakınınızdadır.

Randevu & İletişim
İstanbul Bakırköy
Op.Dr. Mustafa Bolat
Op.Dr. Serap Akat
Adres: Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. No: 25/1 Bakırköy / İstanbul
Tel: 0212 574 25 25
GSM & WhatsApp: 0533 168 49 50

Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar
Nişantaşı (Şişli)
Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mah. Rumeli Cad. No: 71/7 Şişli / İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
GSM & WhatsApp: 0553 665 64 02


whatsapp