Ben Alma

En İyi Ben Tedavi Yöntemi

Yazar 14 Eylül 2017 Henüz yorum yok

En iyi ben tedavi yöntemi olarak kabul edilen radyo frekans tekniğini alanında uzman bir hekim tarafından uygulandığında mucize sonuçlar orta ya çıkacaktır. Buharlaştırma yolu ile ben aldırma olarak da adlandırabileceğimiz radyo frekans tekniği uygulandıktan sonra önerilen kremlerin düzenli kullanılması halinde geriye hiçbir iz bırakmaz. Cildinizde bulunan benlerin rengi, boyutu ya da bulunduğu yer neresi olursa olsun başarı elde ettiğimiz radyo frekans tekniğinin geçmişi lazerden daha eskiye uzanmaktadır. Radyo dalgalarının aktif olduğu cihaz cerrahi operasyonlarda da kullanılmaktadır. Kanamayı durdurucu etkisi olan radyo frekans cihazının en büyük avantajı ben üzerine uygulandığında bölgede doku kaybına neden olmamasıdır. Eski usul ameliyat ile alınan ben sonrasında birçok sorun da beraberinde gelecektir. Riski ne kadar düşük olursa olsun ameliyat kavramı hastaları her zaman tedirgin etmiştir. Özellikle verilen narkoz, operasyon sonrasında gözlem altında tutulmak manevi hasar oluşturduğu gibi iş gücü kaybına da neden olmaktadır. Bu nedenle birkaç dakikalık küçük bir operasyonu kapsayan ve lokal anestezinin kullanıldığı radyo frekans ile ben almayı en iyi ben alma yöntemi olarak kabul edebiliriz.

Ben Aldırma Sonrası İz Kalır Mı?

Ben aldırma sonrası iz kalır mı? hastalarımızın ben tedavisi ile ilgili tarafımıza yönelttiği en önemli sorudur. Yukarıda da belirttiğimiz gibi radyo frekans tekniği bu zamana kadar ben tedavisinde uygulanan en iz bırakmayan yöntem olarak kabul edilmiştir. Operasyon sonrasında ben alınan yer yara oluşması ve kabuk bağlayıp düşmesi 1 hasta 10 gün gibi bir süreci kapsar. Bu süre boyunca bepanten plus kullanılması cildin kendini hızlı yenilemesinde büyük fayda sağlayacaktır. Kabuk düştükten sonra bölgede oluşan pembeliğin geçmesi için silikon içeren bir ürün önermekteyiz. Bu iki ürünün kullanılması sonucu cilt yapısına göre değişen zaman diliminde alınan beninizden geriye hiçbir iz kalmayacaktır.

SGK Geçerli Mi?

Kurumumuz 23 yıllık çalışma serüveni boyunca ameliyatsız teknikleri siz değerli halkına sunmanın haklı gururunu yaşamıştır. Herkes için sağlık anlayışından hareketle 2007 yılından bu yana SGK’Lı hastalarına %50’ye varan bir indirim uygulanan kliniğimizde muayeneler tamamen ücretsizdir. Ben tedavisi ile ilgili aklınıza takılan sorular ve randevu için lütfen iletişim numaralarımızdan irtibata geçiniz.

Randevu ve İletişim

İstanbul Bakırköy Medicine Art

Tel: 0212 573 50 75
Tel2: 0212 573 45 44
GSM & WhatsApp:0533 031 22 99

Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar

Nişantaşı (Şişli)

Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mahallesi, Rumeli Caddesi No:71/7 Şişli/İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
Tel2: 0212 232 99 24
GSM & WhatsApp: 0530 478 91 52