Ben Alma

Lazerle Ben Aldıranların Yorumları

Yazar 28 Eylül 2017 Henüz yorum yok

Lazerle ben aldıranların yorumlarına kulak veren hastalarımızın endişeye kapıldığını ve eski usul ameliyatlara yöneldiğini söyleyebiliriz. Fakat benlerden kurtulmanın tek yolu eski usul ameliyatlara başvurmak ya da lazer tedavisine başlamak değil. Geçmişi lazerden çok daha önceye dayanan radyo frekans tekniği beninizin yeri, boyutu ve rengi fark etmeksizin oldukça başarılı sonuçlar almamızı sağlamaktadır. Lazerle ben aldırma operasyonuna gelecek olursak yüzeysel benlerin tedavisinde bazı kliniklerde kullanılan bu metot zahmetli bir işlem olduğu gibi maliyeti yüksektir.

Derinin soyulmasının esas olduğu yöntem ince bir tabaka üzerinde etki gösterir. Benin cilt üzerinden silinmesini sağlamak için seansların tekrar etmesi şarttır. Her seanstan alınan ücreti düşündüğümüzde lazerle ben aldıranların yorumları sürecin uzun ve çok masraflı olduğu üzerinedir. Radyo frekans ile ben aldırma tek bir operasyon ile benlerinizden iz kalmadan kurtulmanızı sağladığı gibi oldukça ekonomiktir. Bu nedenle bizler lazerle ben tedavisi yerine buharlaştırma tekniği olarak da bilinen radyo frekans tekniğini kullanmaktayız.

Ben Aldırma Tehlikeli mi?

Ben aldırma tehlikeli mi? Sorusuna kesin bir şekilde yanıt verebiliriz. Ben aldırmanın hiçbir zararı yoktur. Aksine kanserleşme riski bulunan benlerin alınmaması tehlike arz eder ve vakit kaybedilmeden alınmalıdır. Düşük bir ihtimal de olsa güneş ışınlarına maruz kalan benlerin kanser riski taşıdığı bilinen bir gerçektir. Benlerin kanserleşme riski taşıyıp taşımadığını anlamak içinse yapılacak şey doktor muayenesine başvurmak ve incelemek üzere beninizden parça alınarak patolojiye gönderilmesidir. Bizler estetik açıdan sizi rahatsız eden ve kanserleşme riski bulunan benlerin radyo frekans yöntemi ile hiçbir iz kalmadan alınmasını tavsiye ediyoruz. Steril klinik ortamımızda başarılı bir hekim ve ekibi ile yapılan operasyonumuz hakkında detaylı bilgi almak için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Kliniğimize ulaşmak için çeşitli iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Öncelikle sitemizde bulunan iletişim sayfasına giriş yapın. Orada bulunan telefon numaraları 7/24 hizmetinizde olacaktır. Aynı zamanda mail adresi üzerinden şikayetinizi bizlere yönlendirebilir en kısa zamanda ekibimizden destek alabilirsiniz. Son olarak canlı destek hattı üzerinde sorularınızı yanıtlamayı bekleyen hekimlerimizle günün 24 saati iletişime geçebilirsiniz.

Randevu & İletişim
İstanbul Bakırköy
Op.Dr. Mustafa Bolat
Op.Dr. Serap Akat
Adres: Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. No: 25/1 Bakırköy / İstanbul
Tel: 0212 574 25 25
GSM & WhatsApp: 0533 168 49 50

Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar
Nişantaşı (Şişli)
Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mah. Rumeli Cad. No: 71/7 Şişli / İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
GSM & WhatsApp: 0553 665 64 02


whatsapp