Yağ Bezesi (Lipom) Tedavisi

Yüzdeki Yağ Bezeleri Nasıl Yok Edilir?

Yazar 11 Mayıs 2017 Henüz yorum yok

23 yıllık bir birikim ve işini büyük bir tutku ile yapan doktor kadromuz ile yağ bezesi tedavisi başta olmak üzere birçok hastalığın tedavisinde ameliyatsız metotlar ile büyük bir başarı sağladık. İnsanların üzerinde fiziksel ve psikolojik olarak olumsuz etkilere neden olan yağ bezeleri estetik açıdan hiç hoş olmayan bir görüntüye neden olur.

Hele ki bulunduğu yeryüzümüz ise durum çok daha can sıkıcıdır. Bir mercimek büyüklüğüne sahip olan yağ bezelerinin yanında ağırlığı 1 kiloya varan türler ile de karşılaşmaktayız. Fakat çağdaş tıbba uygun tedavi yöntemlerini kullanan kliniğimiz yüzdeki yağ bezeleri nasıl yok edilir? sorunuza içinizi rahatlatacak tedavi yöntemi ile yanıt vermektedir. Yüzünüzde hiçbir iz bırakmayan operasyonumuz steril bir klinik ortamında ve alanında 30 yıllık deneyime sahip olan doktorlarımız tarafından yapılmaktadır.

Ameliyatsız Yağ Bezesi Tedavisi

Yüzünde oluşan küçük lipomları sivilce zannederek patlatmaya çalışan hastalarımız yağ bezesi sıkmak gibi büyük bir hatanın içine düşmektedir. Yağ bezeleri aslında iyi huylu tümörlerdir. Fakat neredeyse tamamı zararsız olan lipomların büyüme ihtimaline karşılık alınmaları şarttır. Sağa ve sola doğru hareket ettirilebilen yağ bezelerinin üzerine bastırdığınızda çökmediklerini ve hacimlerinde bir azalma olmadığını görürsünüz. Bu nedenle yağ bezesi patlatma gibi bir girişime girmek sakıncalı olduğu gibi gereksizdir.  Kliniğimizde ameliyatsız ve anestezi gerektirmeyen operasyonlar için çok kısa bir sürede lipomlarınızdan kurtulabilirsiniz. Eski usul yağ bezesi ameliyatı sonrası yaşanılacak sancılı süreçleri geride bırakan yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizleri günün 24 saati arayabilirsiniz.

Siz Sorun Doktorumuz Yanıtlasın

Lipom sorunu ile karşı karşıya olan hastalarımızın akıllarında yanıt bulmayı bekleyen sorular olabilir. İşte tam da bu noktada hastaları ile sürekli iletişim halinde olan klinikler bir telefon kadar yakınlarında yer alır. Tedavi öncesi aklına takılan sorulara yanıt bulmak ve operasyon sonrasında hekimi ile irtibat halinde kalma fırsatı bulan hastalarımızın yapacakları tek şey sitemizde yer alan iletişim kanallarından bizlere ulaşmaktır.

Randevu & İletişim
İstanbul Bakırköy
Op.Dr. Mustafa Bolat
Op.Dr. Serap Akat
Adres: Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. No: 25/1 Bakırköy / İstanbul
Tel: 0212 574 25 25
GSM & WhatsApp: 0533 168 49 50

Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar
Nişantaşı (Şişli)
Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mah. Rumeli Cad. No: 71/7 Şişli / İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
GSM & WhatsApp: 0553 665 64 02


whatsapp